Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Eva Johansson (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ordförande 1:e vice 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ordinarie ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Sävsjö Skyttecenter ekonomisk förening Ordinarie ledamot 2015-05-01 - 2019-04-30