Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Göran Häll (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ordinarie ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ordinarie ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Valberedning Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14