Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Christer Sjögren (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ordförande 1:e vice 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ordförande 1:e vice 2019-01-01 - 2022-12-31