Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Kerstin Hvirf (S)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ordinarie ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Valberedning Ordförande 1:e vice 2018-10-15 - 2022-10-14