Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Hugo Cruz (KD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ordinarie ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Valnämnd Ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31
Överförmyndarnämnd Ordförande 2015-01-01 - 2018-12-31