Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Anna-Karin Yngvesson (KD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ordinarie ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valberedning Ordinarie ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14