Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Hans Svensson (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ordinarie ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Styrelsen i Sävsjö Industribyggnader Ordinarie ledamot 2015-05-01 - 2019-04-30