Arne Peterson (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ordinarie ledamot 2019-06-10 - 2022-10-14
Socialnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31