Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Per Danielsson (KD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ordförande 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31
Överförmyndarnämnd Ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31