Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Barbro Sandh (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
SavMan AB Ersättare 2019-05-01 - 2020-04-30