Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Klas Hjalmarskog (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ordförande 2:e vice 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14