Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Lars Helgesson (SD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ordinarie ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ordinarie ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31