Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Benjamin Petersson (KD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ersättare 2017-10-17 - 2018-12-31