Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Elena Andreea Nicoara (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ordinarie ledamot 2015-09-22 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14