Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Johanna Danielsson (KD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ordinarie ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ordinarie ledamot 2015-01-01 - 2018-12-31