Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Bengt Swerlander (KD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ordinarie ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ordinarie ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31