Kennert Jonasson (SD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2020-09-22 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ordinarie ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Myndighetsnämnden Ordinarie ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31