Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Christer Bengtsson (C)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Styrelsen i Sävebo AB Ordinarie ledamot 2015-05-01 - 2019-04-30
Sävsjö Skyttecenter ekonomisk förening Ersättare 2015-05-01 - 2019-04-30