Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Matilda Henriksson (C)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ordinarie ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31