Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Fredrik Håkansson (KD)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ordinarie ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Nämndemän Ordinarie ledamot 2019-01-01 - 2023-12-31
Valberedning Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14