Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Christer Pettersson (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Myndighetsnämnden Ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31
Överförmyndarnämnd Ordinarie ledamot 2018-06-19 - 2018-12-31