Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Alf Wihrén (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ordinarie ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Styrelsen i Sävebo AB Ordinarie ledamot 2017-05-04 - 2019-04-30
Styrelsen i Sävsjö Industribyggnader Ersättare 2015-05-01 - 2019-04-30