Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Thomas Wilhelmsson (KD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämndemän Ordinarie ledamot 2011-01-01 - 2019-12-31
Revisorer Ordinarie ledamot 2015-01-01 - 2018-12-31