Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Sven Krafft (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ordinarie ledamot 2014-10-15 - 2018-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ordinarie ledamot 2015-01-01 - 2018-12-31
Valnämnd Ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31