Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Hazze Eklöf (S)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ordinarie ledamot 2014-10-15 - 2018-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31
Myndighetsnämnden Ordförande 2:e vice 2015-01-01 - 2018-12-31
Valberedning Ordförande 1:e vice 2014-10-15 - 2018-10-14