Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Johan Brogård (C)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ordinarie ledamot 2014-10-15 - 2018-10-14
Styrelsen i Sävsjö Industribyggnader Ordinarie ledamot 2011-05-01 - 2019-04-30
Valberedning Ordinarie ledamot 2014-10-15 - 2018-10-14