Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Sten-Åke Claesson (C)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ordinarie ledamot 2014-10-15 - 2018-10-14
Myndighetsnämnden Ordförande 2015-01-01 - 2018-12-31
Valberedning Ersättare 2014-10-15 - 2018-10-14