Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Mats Hermansson (M)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ordinarie ledamot 2014-10-15 - 2018-10-14
Kommunstyrelsen Ordförande 3:e vice 2015-01-01 - 2018-12-31
Styrelsen i Sävebo AB Ersättare 2015-05-01 - 2019-04-30
Valberedning Ersättare 2014-10-15 - 2018-10-14