Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Mikael Svensson (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ordinarie ledamot 2014-10-15 - 2018-10-14
Socialnämnden Ordinarie ledamot 2016-03-22 - 2018-12-31