Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Lars-Eric Gustafsson (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ordinarie ledamot 2014-10-15 - 2018-10-14