Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Bo Nilvall (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ordförande 2:e vice 2014-10-15 - 2018-10-14
Myndighetsnämnden Ordinarie ledamot 2015-01-01 - 2018-12-31
Valberedning Ordinarie ledamot 2014-10-15 - 2018-10-14