Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Gunnel Svensson (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-15 - 2018-10-14
Socialnämnden Ersättare 2017-06-27 - 2018-12-31