Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Katarina Rydahl (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2017-06-27 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2017-03-20 - 2018-10-14