Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Mikael Sterner (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ordinarie ledamot 2014-10-15 - 2018-10-14
SavMan AB Ordinarie ledamot 2015-05-01 - 2019-04-30