Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Peter Evertson (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ordinarie ledamot 2017-06-01 - 2018-10-14
Myndighetsnämnden Ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31