Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Bo-Göran Svensson (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ordinarie ledamot 2014-10-15 - 2018-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31