Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Samuel Bengtsson (KD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ordinarie ledamot 2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-15 - 2018-10-14
SavMan AB Ersättare 2015-05-01 - 2019-04-30