Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Olivia Fransson (KD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2016-06-08 - 2018-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31