Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Mirjam Johansson (C)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ordförande 1:e vice 2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-15 - 2018-10-14