Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Ing-Marie Arwidsson (KD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ordinarie ledamot 2014-10-15 - 2018-10-14
Kommunstyrelsen Ordinarie ledamot 2015-01-01 - 2018-12-31
Valberedning Ordförande 2014-10-15 - 2018-10-14