Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Majvor Skoog (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ordinarie ledamot 2014-10-15 - 2018-10-14
Socialnämnden Ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31
Sävsjö Skyttecenter ekonomisk förening Ersättare 2015-05-01 - 2019-04-30