Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Allan Andersson (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-15 - 2018-10-14
Styrelsen i Sävsjö Industribyggnader Ordinarie ledamot 2015-05-01 - 2019-04-30