Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Mikael Erlandsson (KD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ordinarie ledamot 2014-10-15 - 2018-10-14
Styrelsen i Sävsjö Industribyggnader Ersättare 2015-05-01 - 2019-04-30