Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Lars-Ejert Steifeldt (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2017-05-08 - 2018-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ordinarie ledamot 2015-01-01 - 2018-12-31