Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Monika Gustavsson (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Socialnämnden Ordinarie ledamot 2015-01-01 - 2018-12-31
Styrelsen i Sävebo AB Ersättare 2015-05-01 - 2019-04-30