Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Patrik Christierson (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ordinarie ledamot 2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ordinarie ledamot 2014-10-15 - 2018-10-14