Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Stefan Gustafsson (KD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ordinarie ledamot 2014-10-15 - 2018-10-14
Kommunstyrelsen Ordförande 2015-01-01 - 2018-12-31
Sävsjö Skyttecenter ekonomisk förening Ordförande 2015-05-01 - 2019-04-30