Förtroendevalda i Sävsjö kommun

Susanne Sjögren (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ordinarie ledamot 2017-09-28 - 2018-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ordförande 2015-01-01 - 2018-12-31